1 Kongres

Zniżka

rejestracja

dolacz do ptsl pl
Regulamin kursów organizowanych przez Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej (PTSL):

1. PTSL jest organizatorem kursów z zakresu stomatologii laserowej.
2. Kursy adresowane są do lekarzy specjalistów, lekarzy oraz studentów, higienistek i asystentek stomatologicznych.
3. Tematyka kursów ściśle określa zakres danego kursu.
4. Maksymalna ilości uczestników kursów teoretycznych wynosi 30 osób, natomiast części praktycznych kursów chirurgicznych wynosi maksymalnie 15 osób.
5. Koszt kursów jest ściśle określony i podany każdemu uczestnikowi przed kursem .
6. Uczestnictwo w kursach z rabatem określonym przez organizatora dotyczy członków PTSL oraz studentów PTSS.
7. Termin zapłaty upływa na trzy tygodnie przed rozpoczęciem danego kursu – decyduje data zaksięgowania wpłaty na naszym koncie wskazanym w formularzu zgłoszeniowym.
8. W przypadku wpłaty późniejszej organizator zastrzega sobie prawo nie przyjęcia zgłoszenia i uczestnictwa oraz odesłania wpłaconej kwoty na konto uczestnika.
9. Uczestnicy kursów swoją obecność na kursie potwierdzać będą podpisami na liście obecności.
10. W przypadku nieobecności na kursie a gdy wpłata za uczestnictwo została dokonana, organizator zastrzega sobie prawo do potrącenia uczestnikowi 50% kwoty, która jest pokryciem kosztów poniesionych na jego uczestnictwo; materiały edukacyjne, posiłki, certyfikat, itp. Warunkiem zwrotu połowy wpłaty jest zgłoszenie telefoniczne lub email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nie później niż 4 dni robocze przed rozpoczęciem kursem.
11. Uczestnik kursu podstawowego otrzyma po jego zakończeniu certyfikat uczestnictwa; uczestnik kursu zaawansowanego otrzyma po jego zakończeniu certyfikat uczestnictwa wraz z adnotacją o ilości punktów edukacyjnych przyznanych za dany kurs.
12. Uczestnikom zabrania się korzystania z telefonów komórkowych w trakcie trwania wykładów oraz zajęć praktycznych oraz wszelkiego nagrywania i rozpowszechniania wykładów.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu lub zmiany jego terminu bez podania przyczyny.
15. Powyższy regulamin dostępny będzie na każde żądanie uczestnika – wpłata na konto wraz ze zgłoszeniem oznaczać będzie jego całkowitą akceptację.
16. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833).
17. Każda osoba uczestnicząca w szkoleniach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej, PTSL powinna wypełnić anonimową ankietę dotyczącą odbytego kursu.

Facebook Box